12 vydaní za cenu 9!

Predplaťte si mesačník Pekné bývanie a tri vydania dostanete ZADARMO.

Objednať
Aktuálne v predaji!

Špeciál Pekné bývanie v záhrade.

Objednať
Aktuálne v predaji!

Dom a byt

Objednať

Ako dotyk piesočnej pláže

Zdieľať 01. 07. 2022
Ako dotyk piesočnej pláže Zdroj: Trachea

Rozľahlé more pokračujúce za horizont a piesočná pláž obmývaná jeho divokými vlnami… do tohto obrazu sa v myšlienkach prenesiete stále, keď siahnete na povrch fóliovaných nábytkových dvierok s dekorom ULTRA.

„Unikátna štruktúrovaná fólia ULTRA na nábytkových dvierkach T.classic na dotyk evokuje jemné zrnká piesku. Tento fascinujúci povrch nie je iba designovou záležitosťou, svoj význam má tiež z praktických vlastností materiálu,“ hovorí Martin Dusík, obchodný riaditeľ spoločnosti Trachea, výrobca nábytkových dvierok a korpusov, a vysvetľuje: „Fólie ULTRA totiž vyniká mimoriadnou odolnosťou voči akémukoľvek mechanickému poškodeniu a ich matné prevedenie úplne eliminuje odtlačky prstov.“ 

Dotýkať sa ich „piesočného“ povrchu tým pádom môžete tak často, ako len chcete. Na dotyk jemná štruktúra naviac nijako nezhoršuje údržbu povrchu – čistí sa rovnako ľahko, ako materiály s hladkou plochou.

Nábytkové dvierka T.classic sú dostupné v troch variantách fólií ULTRA, pričom atmosféru leta ešte umocní dekor čiernej ULTRA, ktorá vás prenesie na čierna pláže exotických ostrovov Santorini či Tenerife.

www.trachea-dvierka.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti Trachea


Kategórie: Interiér