12 vydaní za cenu 9!

Predplaťte si mesačník Pekné bývanie a tri vydania dostanete ZADARMO.

Objednať
Aktuálne v predaji!

Špeciál Pekné bývanie v záhrade.

Objednať
Aktuálne v predaji!

Koncept

Objednať

Pálená škridla pre dom v južanskom štýle

Zdieľať 07. 07. 2022
Pálená škridla pre dom v južanskom štýle Zdroj: Wienerberger s.r.o.

Skvelú voľbu estetického a trvácneho materiálu na strechu rodinného domu predstavuje keramická krytina. Použite pálené škridly na modernú novostavbu, ale neopozeraný vzhľad vďaka nim získajú aj rekonštruované domy.

Moderné pálené škridly Tondach sú veľmi odolné, vytvárajú priaznivú vnútornú mikroklímu a ich životnosť je viac ako 100 rokov, a to bez akejkoľvek údržby. Navyše sú stálofarebné, takže ani po rokoch nevyblednú.

Škridla s možnosťou posuvu

Spojenie funkčnosti a atraktívneho dizajnu prináša pálená škridla Mediteran Plus. Jej charakteristickým znakom je výrazná vysoká vlna typická pre stredomorskú oblasť. Strecha s južanským nádychom však zaujme aj v našich zemepisných šírkach.

Keramické škridly Tondach Mediteran Plus

Zdroj: Wienerberger s.r.o.

Keramická škridla Tondach Mediteran Plus je teraz dostupná skladom. Nechajte si vypracovať výpočet spotreby a cenovú ponuku zadarmo.

Posuvná škridla so spojitým systémom hlavových a bočných drážok zaručuje vynikajúcu ochranu proti rôznym poveternostným vplyvom a bezpečný odvod vody zo strechy. Je vhodná pre nízke sklony od 22°, s doplnkovou hydroizolačnou vrstvou už od 10°.

Možnosť posunu škridly až o 3 cm uľahčuje montáž, šetrí rezivo i materiál. Mediteran Plus je v ponuke v 3 povrchových úpravách – engoba matná bronz, engoba matná patina a engoba matná piesková antik. Na škridlu môžete získať záruku až 33 rokov.

www.wienerberger.sk/tondach

Zdroj: článok Wienerberger s.r.o.


Kategórie: Stavba