12 vydaní za cenu 9!

Predplaťte si mesačník Pekné bývanie a tri vydania dostanete ZADARMO.

Objednať
Aktuálne v predaji!

Špeciál Pekné bývanie v záhrade.

Objednať
Aktuálne v predaji!

Dom a byt

Objednať

Kúrte bez zimného plynu

Zdieľať 29. 06. 2022
Kúrte bez zimného plynu Galéria (3) Zdroj: Samsung

Keď sa vás zima opýta, čo ste robili v lete, môžete s pokojným srdcom odpovedať, že ste zariaďovali vykurovanie, ktoré nebude závislé od zimného plynu. A to je veľmi žiaduci plán – obzvlášť v dnešnej dobe.

Tepelné čerpadlá EHS od Samsung fungujú na princípe voda-vzduch a môžete ich využiť na vykurovanie, chladenie a ohrev teplej vody budov všetkých typov.

Ide sa o špičkové, technicky vyspelé zariadenia, ktoré vám pomôžu automaticky nastaviť teplotu podľa vašich zvyklostí a optimalizovať spotrebu. To všetko vďaka chytrej funkcii AI Auto Comfort. Čerpadlo môžete ovládať pomocou Wi-Fi a aplikácie SmartThings. Tepelné čerpadlá EHS od Samsung navyše spĺňajú aj tie najprísnejšie požiadavky na hladinu hluku – vďaka štvorkrokovému tichému režimu hlasitosť vonkajšej jednotky dosiahne iba 35 dB(A).

Aplikácia SmartThings

Pomocou aplikácie SmartThings môžete svoje tepelné čerpadlo ovládať aj na diaľku. Kedykoľvek tak získate dokonalý prehľad o tom, ako je u vás doma. Zdroj: Samsung

Samsung reaguje na požiadavky rozličných domácností, a preto vo svojom portfóliu ponúka hneď niekoľko druhov tepelných čerpadiel EHS. Patria k nim EHS Mono, EHS Split, EHS TDM+ a Samsung ClimateHub.

Klimatizácia Samsung Wind-Free

Klimatizácia Samsung Wind-Free™ ochladí miestnosť vďaka tisícom mikrootvorov v prednej časti panelu klimatizácie, z ktorých po rýchlom schladení miestnosti rovnomerne prúdi chladný vzduch. Zdroj: Samsung

Ak by ste na leto hľadali rýchlejšie riešenie, zamerajte svoju pozornosť na klimatizáciu Samsung Wind-Free™, ktorá ochladí miestnosť inteligentne a bez agresívneho prievanu.

Zdroj: Samsung


Kategórie: Technika