12 vydaní za cenu 9!

Predplaťte si mesačník Pekné bývanie a tri vydania dostanete ZADARMO.

Objednať

Riešenie pre čistejší vzduch na toalete

Diskusia
Zdieľať 22. 07. 2020
Riešenie pre čistejší vzduch na toalete

Nepríjemný zápach na toalete je už minulosťou. To, čo patrí už dávno k štandardnej výbave všetkých kuchýň, môžete teraz mať aj v kúpeľni. A všetko je pekne skryté v stene pod tlačidlom. Odsávanie je veľmi tiché a neruší ani v noci.

Nový systém Geberit DuoFresh odsáva nepríjemný zápach priamo z WC misy cez splachovaciu rúrku. Následne sa vzduch prečistí v účinnom voštinovom filtri a cez bočné prieduchy pod tlačidlom sa vráti späť do miestnosti. Takéto riešenie je mimoriadne účinné, lebo nedovolí zápachu rozšíriť sa po miestnosti. Najmä v zime určite oceníte výhody tohto premysleného systému, pretože nie je potrebné tak často vetrať a strácať drahocenné teplo. Odsávanie sa spúšťa automaticky pomocou senzoru pohybu a je aktívne iba po nevyhnutne dlhú dobu, vďaka čomu je spotreba energie minimálna. V noci určite oceníte komfort príjemného orientačného podsvietenia, ktoré sa aktivuje automaticky a navedie vás k toalete. Nemusíte zažínať svetlo, ktoré by vás v noci mohlo úplne prebrať a následne by sa ťažšie zaspávalo.

Systém Geberit DuoFresh s orientačným podsvietením na odsávanie nepríjemnéno zápachu z WC

Orientačné podsvietenie vás v noci navedie k toalete a nemusíte zažínať veľké osvetlenie.

Súčasťou systému je aj súprava na vhadzovanie čistiacich tyčiniek Duofresh, ktoré sa po vhodení postupne rozpúšťajú v nádržke, sfarbujú splachovaciu vodu do modra, čistia misu a uvoľňujú príjemnú vôňu. Jednotku Geberit DuoFresh možno jednoducho nainštalovať do väčšiny nádržiek Geberit Sigma. Podmienkou je pripojenie k elektrickej sieti. K jednotke sa nekupujú žiadne špeciálne tlačidlá. Možno ju kombinovať s väčšinou bežných tlačidiel Sigma.

Výmena filtra alebo čistiacej tyčinky

Výmena filtra alebo čistiacej tyčinky je veľmi jednoduchá, stačí odsunúť tlačidlo nabok.

K systému ponúkame bezplatnú aplikáciu Geberit Home, pomocou ktorej si môžete jednoducho nastaviť fungovanie systému podľa vašich potrieb.

www.geberit.sk/duofresh

ZDROJ: PR článok spoločnosti Geberit  Slovensko s.r.o.


Kategórie: Technika

Diskusia